BELGRAD YILBAŞI TURU

1. GÜN   İstanbul - Belgrad  
İstanbul yeni havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla akşam saat 06:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 08:20’de Türk Havayolları’na ait TK 1081 sefer sayılı uçağıyla Belgrada hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 08:20’de Belgrad a varış. Varışımız ile şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Beyaz Şehir anlamına gelen, Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Kalemegdan (Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) Çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri Müze, Saat Kapı ve Müzesi, Nebojsa Kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkanlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, Skadarlija sokağı, St.Sava Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı görülecek yerlerdendir. Tur sonrasında serbest zaman ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yerel restoranda ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Sırp Müziği gecesi akşam yemeğine katılabilirler. Geceleme Belgrad’da otelimizde. Dileyen Misafirlerimiz Yılbaşı Eğlencesi için yemekli müzikli Sırp Gecesi turumuza katılabilirler.  
Alternatif Program Yemekli Müzikli Sırp Gecesi Turu 75 Euro  
2. GÜN   Belgrad  
Sabah kahvaltısı sonrası Novi Sad - Sremski Karlovci turumuzu gerçekleştiriyoruz Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlovac Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesinde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısını göreceğiz. Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistanın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  
Alternatif Program Tam Gün Novi Sad & Sremski Karlofça Turu 55 Euro  
3. GÜN Belgrad
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.
4. GÜN   Belgrad - İstanbul  
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 1084 sefer sayılı uçağı ile saat 20:25’de İstanbul a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Atatürk Havalimanı’na saat 00:10’da varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle.
Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz  
Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Belgrad gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Belgrad’da seçilen otelde 3 gece konaklamalar  
Sabah kahvaltıları  
Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri  
Panoramik Belgrad şehir turu  
Türkçe rehberlik hizmeti
Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz  
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)  
Seyahat sigortası (15 EURO)  
Ekstra turlar  
Kişisel harcamalar
Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
30 Aralık 2018
02 Ocak 2019
499.00 Euro 639.00 Euro 0.00 Euro - - - -