CAPPARI HOTELS AQUARIUS HOTEL

Aquarius Hotel size ve ailenize en harika tatili sağlamaktadır.4.500 mt2 lik bir alana kurulu olan otel deniz kıyısında kendine ait plajı ve tesisleri ile Mayıs - Kasım ayları arası hizmet vermektedir.

Yaklaşık 17 senedir bölgede hizmet vermekte olan Aquarius Hotel, aradan geçen zaman içerisinde birçok kez tadilattan geçmiş ve bugünkü halini almıştır.

Butik tarzda hizmet vermek ve misafirlerine sahip olduğu doğal ve eşsiz konumu en iyi şekilde yaşatmak, işletmemizin temel felsefesi olmuştur.

Tesisin en önemli özelliği deniz ve dinlenceyi bir arada en iyi şekilde sunmasıdır.

ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:
23.06-27.06 ve 30.08-03.09 tarihleri minimum 6 gece konaklama şartı bulunmaktadır.

Standart Odalarda max 2 yetişkin+1 çocuk konaklayabilir.

3 yetişkin konaklayamaz.

tesıs odalarında yer alan yataklar twın bed dır.

french bed yatak hazıran-agustos donemınde verilememektedır.
oda kahvaltı ve ya yarım pansiyon hizmet vermektedir.

KONUM ÖZELLİKLERİ:
Denize sıfır konumdadır.
Aquarius Hotel deniz kenarında şehir merkezine yakın mesafede bulunmaktadır.

TESİS AKTİVİTELERİ:
Havuz (ücretsiz)
Otopark (ücretsiz)
Wi-fi internet (ücretsiz)

YEMEK:
Çapabanko Restaurant :
Plaj bölümünde sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri gündüz ise çeşitli akdeniz lezzetlerini tadabileceğiniz eşsiz bir mekan sizleri bekliyor. Yunan adası Meis'in arka planda bıraktığı Kaş körfezine dair manzara ise doyumsuz güzelliği ile adeta damak çatlatan lezzetlere davetiye çıkartıyor.
Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri büfe olarak servis edilmektedir.
Çapabanko ismini hemen ön tarafında yer alan dalış noktasından alır. Bilindiği üzere Kaş dalış turizminin en önemli mekanlarından biridir ve Çapabanko Dalış noktası da su altı zenginliği ile dalgıçları buraya çekmektedir.

Kare Bar :

Denizin üzerindeki eşsiz konumu ve manzarası ile gündüz ve gece misafirlerini ağırlamaktadır. Balık tutkunları kare barın müdavimleri arasında yer almaktadır.
Wireless internet hizmeti otel misafirleri icin ücretsizdir.
Akdenizin eşsiz mavisi plaja en büyük değeri katmaktadır. Restorant ve barı ile tüm gün boyu misafirlere hizmet etmektedir.
Kaş denince akla Akdenizin eşsiz mavisi gelmekte, deniz ve plaj denince de Kaş bölgesinde Aquarius Hotel Plajı gelmektedir.
Sabah kahvaltilari ve akşam yemekleri plajda verilmektedir.

HAVUZ:
 Açık Yüzme Havuzu
ODA TİPLERİ:
Aquarius Hotel 32 standart ve 4 aile odasından ibarettir.

Tüm banyolar ve yataklar yenilenmiştir.Tüm odalar balkondan deniz manzaralıdır. İki bloktan oluşan komplekste standart odaların tamamı aynı özelliklerdedir. Aile odalarında kahve seti mevcuttur.

Odaların standart özellikleri;

Odalarda duş,tuvalet,split klima,minibar,telefon,fön,uydu t.v (LCD) ve balkon bulunur. Tek büyük yataklı veya iki ayrı yataklı olarak düzenlenmiştir.

Ayrıca odalarda wireless internet hizmeti de verilmektedir.

Aile Odası

Çocuklu ailelerin konaklaması için düzenlenmiştir. İç içe iki odadan ibarettir. Odada duş,tuvalet,slplit klima,telefon,fön, minibar dolabı,uydu t.v ve balkon mevcuttur.
Otelin Haritadaki Konumu