DALYAN RESORT HOTEL

Dalyan Çayının kenarında, Akropol ve Kaya Mezarlarının görüntülerine hâkim bir konumda yer alan Dalyan Resort’un, Likya mimarisinden esinlenmiş çizgileri, doğal ve tarihi çevre ile mükemmel bir uyum yaratıyor. 42 tanesi süit olmak üzere, toplam 58 odası bulunan otelde konukların rahatı için her şey düşünülmüş. Dalyan’ın tek “Özel Belgeli” oteli olan Dalyan Resort’ta saunadan hamama, fitnes salonundan tenis kortuna kadar her şey var. 

Lobiden ya da oda kapınızdan çıkar çıkmaz karşınızda mavi ve yeşil tonlarının zengin armonisi uzanıyor. Akdeniz’in renk renk çiçekleri ve serin gölgeler sunan ağaçlar ile bezeli bahçenin ortasındaki havuz, gökyüzünün mavisini yansıtıyor. Panaromik manzara muhteşem: Doğal sazlıkların yeşil perdesi arasından akan Dalyan Çayı’nın karşı kıyısındaki yüksek tepeler, çam ormanları ile kaplı… Hemen karşınızda Kaunos’un büyük Akrapol’u dev bir kaya anıtı gibi yükseliyor. Ve bakışınızı hafif sağa kaydırdığınızda Kaya Mezarlarının mistik etkileşimler yaratan görüntüsü ile karşılaşıyorsunuz.

ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:
0-3 yaş altı çocuk kabul edilmez.
KONUM ÖZELLİKLERİ:
Dalyan' da yer alan Dalyan Resort Havalimanına 18 km, Muğla' ya 90 km mesafede yer alır. Fethiye ve Dalaman' a her 30 dk de minibüsler kalkar.
TESİS AKTİVİTELERİ:
Dalyan Resort size doğa ve tarihle iç içe tatil seçenekleri sunuyor. İsterseniz Dalyan’a özgü piyade tipi teknelerle İztuzu kumsalında yüzmeye veya Köyceğiz Gölü’ne yönelip, Sultani’ye Kaplıcasının şifalı su ve çamur banyolarında yılın tüm yorgunluğunu üstünüzden atmaya gidebilirsiniz. Dilerseniz, resepsiyonun organize edeceği turlara katılıp, bölgenin arkeolojik zenginliklerini tanıyabilir, doğa yürüyüşleri, jip safarileri, balık avcılığı gibi birçok seçenekten yararlanabilirsiniz. Dalyan Resort’un üstat şefleri, tatilinizi Anadolu ve Akdeniz mutfağının seçme yemek ve tatlıları ile unutulmaz kılmak için alakart ve açık büfede zengin çeşitlerle hizmetinizde olacaklar.Tenis Kortu (Ücretsiz)Park (Ücretsiz)Çamaşırhane Hizmetleri (Ücretli)Masaj Hizmetleri (Ücretli)Havaalanı Transferi (Ücretli)Estetisyen Hizmetleri (Ücretli)Masaj Hizmetleri (Ücretli)Sauna (Ücretli)Türk Hamamı (Ücretli)Masa Tenisi (Ücretli)
BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL:
Oda süslemesi, meyve sepeti ve şarap.
YEMEK:
Yarım Pansiyon Konseptinde hizmet sunmaktadır.08:00-10:00 açık büfe sabah kahvaltısı19:00-21:00 açık büfe akşam yemeğiKonsep dışında alınan yiyecekler ve gün içerisinde alınan tüm içecekler ücretlidir.Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir.
HAVUZ:
İztuzu plajına 8 km mesafede yer almaktadır.otel nehir kenarındadır.
ODA TİPLERİ:
42 tanesi suit olmak üzere, toplam 58 odası bulunan otelde konukların rahatı için herşey düşünülmüş.
Otelin Haritadaki Konumu