ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:
Havuzları, aktivite alanları, su kaydırakları, çocuk alanları, restoran, bar ve her yaşa uygun aktiviteleriyle Akdeniz’in en uzun plajına sahip olan Eftalia Island ile direkt olarak bağlantılıdır. 

KONUM ÖZELLİKLERİ:
Eftalia Aqua Resort Konaklı’ya 4 Km. Alanya’ya 18 Km. Gazipaşa Havaalanına 62 Km. ve Antalya Havaalanına 105 Km mesafededir. 

TESİS AKTİVİTELERİ:
Animasyon programları 09.55-23.00 saatleri arasında yapılıyor.
YEMEK:
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve bazı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Minimum 7 gece ve üzeri konaklayan misafirler a la carte restoranlardan birini, bir kez rezervasyonlu ve ücretsiz olarak kullanabilirler. A la carte restoranlar sahilde bulunuyor. Minibar meşrubat, bira ve su ile dolduruluyor (kişi başı doldurulmuyor). Türk kahvesi ve sıkma meyve suları ücretli.
HAVUZ:
Havuz ve Kaydırak
Ana havuz, ana çocuk havuzu, çocuk havuzu, çocuk kaydırak, tropik kule, ahtapot, korsan botu, bumerang su kaydırağı, karadelik, serbest düşüş su kaydırağı, rafting, kamikaze, kase ve twister.
Denize 50 m mesafedeki tesisin 250 m uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Plaja alt geçit ile ulaşılıyor. Güneş şemsiyeleri ve minderler, plajda ve havuz başında ücretsiz. Havlu 5 euro depozitolu, değişimi ise 1 kez ve belli saatlerde ücretsiz. Denizi kum-çakıl karışımı bir zemine sahip.
ÇOCUKLAR İÇİN:
Mini kulüp, 10.00-12.00 ve 15.00-17.00 saatleri arasında 4-12 yaş arası çocuklar için hizmet veriyor ve tesiste mini disko mevcut.
ODA TİPLERİ:
İki ana bina ve 5 villa bloğundan oluşan tesisimizin toplam 470 odası vardır. (311 standart oda, 2’şer odalı 124 Aile odası, 31 Suit Oda, 4 Engelli odası.) 
Otelin Haritadaki Konumu