EVOLVE PARK HOTEL

Mağusa'nın en işlek caddelerinden birinde bulunan Evolve Park Hotel, mağazalar, cafeler, restoranlar ve bir çok imkana yürüyüş mesafesindedir. Mağusa'ya iş ziyareti, sağlık ziyareti için gelen veya öğrenci aileleri için ideal konumdadır.

ARA
ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:
  • Çamaşırhane/Ütü*
  • Faks / Fotokopi /Printer*
  • Kapalı Havuz
  • Otopark
* Yıldızlı olan hizmetler ücretlidir
Evolve Park Hotel konaklama yanısıra spor salonu ve kapalı yüzme havuzu ile hoşça vakit geçirebilmeniz için uygun imkanlar sağlamaktadır. Tam donanmımlı spor ekipmanları ile fitness salonumuz himzetinizdedir. Günlük yemekleri ve özel menüleri ile himzet veren restoranımız ve sohbet edip dostlarınızla vakit geçirebileceğiniz cafemiz, temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketimiz ve çamaşırhanemiz kullanımınıza sunulmaktadır.KONUM ÖZELLİKLERİ:
Denize 1 km
Merkeze 1 km
Havaalanına 40 km
ODA TİPLERİ:
Odaları merkezi ısıtma ve soğutmalı olan, 9 katlı binada 151 oda mevcuttur. Geniş odaları ile ferah ve modern yaşama alanları sunan otelin oda büyüklükleri 34 metrekaredir. Odalarda 24 saat sıcak su, tam donanımlı mutfak, LED TV ve uydu sistemi mevcuttur. Odalarda ayrıca Internet ve telefon ve çalışma grubu bulunmaktadır.
Otelin Haritadaki Konumu