GRAND AKCA OTEL

İslami Otel – Denize Yakın Konum – WI-FI

ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:

220 Volt
24 Saat Check-In Hizmeti
24 Saat Resepsiyon
Bar
Cafe / Bar
Otopark
Çocuk Havuzu
Kuru Temizleme
Faks
Fitness Merkezi
Kat Hizmetleri
Sağlık Hizmetleri
Restoran
Havuz
Taksi
Kablosuz İnternet


KONUM ÖZELLİKLERİ:
Alanya Gazipaşa Havaalanı'na 6 km. mesafededir.
TESİS AKTİVİTELERİ:
Animasyon – Yarışmalar – Spor Aktiviteleri

YEMEK:
Her Şey Dahil
HAVUZ:
Bay açık havuz, bayan açık havuz ve ayrılmış çocuk havuzları bulunmaktadır. Tesis, denize 25 metre mesafededir. Tesis misafirleri kum ve küçük çakıl zeminli Mavi Bayrak ödüllü halk plajından faydalanabilmektedir.

ÇOCUKLAR İÇİN:
Çocuk Havuzu

ODA TİPLERİ:
Tüm odalarda TV, mini bar, emanet kasası, klima, saç kurutma makinesi, direkt telefon ve oturma alanı bulunmaktadır.
Premium Oda
Tesisimizin 5. katında bulunan odanın büyüklüğü 65 metrekaredir. Tek bir oda olarak dizayn edilmiş bu odamızda bir oturma grubu, çift kişilik bir ranza ve 160 x 200 ebatlarında çift kişilik yatak bulunmaktadır. Yine bu odamızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır, ek yataksız 6 misafirimiz ağırlanabilmektedir.
Deniz, Havuz Manzaralı Odalar
Tesisimizin ön tarafında bulunan odalardır, büyüklüğü 31,5 metrekaredir. Deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odalarımızda bir adet 160 x 200 ebadında çift kişilik yatak, bir ranza ve bir adet tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odalarımızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 5 misafirimiz ağırlanabilmektedir.
Doğa Manzaralı Oda
Doğa Manzaralı Odalar
Tesisimizin dağ ve ormana bakan kuzey kısmında bulunan odalardır, büyüklüğü 27 metrekaredir. Bu odamızda bir adet 160 x 200 ebadında çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odamızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 3 misafirimiz ağırlanabilmektedir.
Ekonomik Oda
Ekonomik Odalar
Tesisimizin ön tarafında bulunan odalardır, büyüklüğü 26 metrekaredir. Deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odalarımızda bir adet 150 x 200 ebadında çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odalarımızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 3 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

Otelin Haritadaki Konumu