Hattuşa Vacation Termal Club Ankara

Mavi ile yeşilin muhteşem uyumu içerisinde konumlanmış aktivite alanlarında tatilinizin her anını farklı, eğlenceli ve keyifli etkinliklerle geçirin...
Tesisimizde sağlığınızın yanı sıra rahatınız için de her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.
Her yaştan herkesin tatilini eğlenceye ve keyfe dönüştüren detaylar Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları'nda...


ARA

KONUM ÖZELLİKLERİ:
  • Tahtakuslar Museum 2.7 km
  • Balıkesir Koca Seyit Havalimanı 11.5 km


YEMEK:
Damak tadınıza göre hazırlanmış akşam yemeğiniz, Hitit Restaurant ve 1 adet A La Carte Restaurantımızda hazır bekliyor. Gün boyunca yorulduktan sonra misafir odalarınıza çekilebilir, oda servisimizden faydalanabilir, manzaralı bir balkonda gecenin keyfini çıkartabilirsiniz.


TERMAL:
Toplam 4200 m²’lik alan.1 adet iç mekan termal havuz, 38°C / 40°C, 140 cm derinlik (Bay&bayan karışık termal havuz)1 adet iç mekan termal havuz, 38°C / 40°C, 140 cm derinlik (Bayanlara özel termal havuz)1 adet jakuzili özel termal aile suiti (maksimum 4 kişilik)3 adet küvetli özel termal aile suiti (maksimum 4 kişilik)1 adet Hamam, buhar odası, sauna, kese odası, kar çeşmesi (Bay&bayan karışık kullanım içindir)1 adet Hamam, buhar odası, sauna, kese odası, kar çeşmesi (Bayanlara özel kullanım içindir)HAVUZ:
Son teknoloji Pro Fitness aletleri ile donanmış 100 m2 lik bir fitness salonu özel hocası ile birlikte hizmetinizdedir. Soyunma odaları, duş ve tuvaletler.Soyunma kabinleri yada duşlarda saç kurutma makineleri mevcuttur.
Stresini ve yorgunluğunuzu atarak yenilenmenizi ve arınmanızı sağlayacak SPA terapileri, sizlere gençliğin ve sağlığın anahtarını sunuyor.Vücudunuzu ve ruhunuzu rahatlatacak termal havuzlar,sauna,buhar odası,çamur odası, egzotik masaj odaları, aromaterapi, cilt ve vücut bakım üniteleri sizleri bekliyor.

Otelin Haritadaki Konumu