HILTON NICOSİA HOTEL

Lefkoşa'nın merkezinde, elverişli bir konumda yer alan Hilton Park Nicosia, Hilton markasının dünya çapında garanti ettiği hizmet, konfor ve olanakları sunmaktadır. Hilton Park Nicosia, Booking.com konuklarını 5 Ağu 2009 tarihinden beri ağırlıyor.

ARA
ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:
Bahçelerle çevrili Hilton Park Nicosia'da lagün şeklinde yüzme havuzu ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış fitness merkezi bulunmaktadır. Tesis elçilikler, Kıbrıs Uluslararası Devlet Fuarı, At Yarışı Kulübü, müzeler ve eğlence alanlarının yakınında elverişli bir konuma sahiptir. 
TESİS AKTİVİTELERİ:
Havuz veya bahçe manzaralı özel bir balkona sahip şık dekorlu oda ve süitlerin tümünde klima ve düz ekran TV vardır. Her birinde ayrıca lüks banyo ve çalışma masası bulunmaktadır.
YEMEK:
Otelde çeşitli yemek seçenekleri sunulmaktadır. Olympia Restaurant'ta alakart tarzında yerel ve dünya yemekleri, Akakiko Restaurant'ta kolay Japon yemekleri, To Elliniko'da ise Selanik'ten geleneksel Yunan gurme lezzetleri servis edilmektedir. Amalfi Bar ve Sorrento Havuz Bar'da içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.
Otelin Haritadaki Konumu