KALINDA INN ILICA HOTEL

Kalinda Inn Otel Çeşme, Ilıca bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 250 metreye kadardır. 3500 m2 alanda kurulmuş olan Kalinda Inn Otel oda kahvaltı konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. 

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan spa, jakuzi hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. 

İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. 

Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Otel Adnan Menderes Havalimanı'na 85 km, Çeşme'ye 4 km, İzmir'e 70 km uzaklıktadır.

ARA

KONUM ÖZELLİKLERİ:
Çeşme Şehir merkezine 3 km. mesafedir.
İzmir Adnan Mendres Havaalanına 80 km. mesafedir.
Çeşme Ilıca mevkiinde bulunmaktadır.
Denize 20 metre uzaklıktadır.

TESİS AKTİVİTELERİ:
Tesiste bulunan hamam, sauna ve termal sulu havuz ile tüm yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Çevrede bulunan zengin etkinlik imkanlarına kolayca erişebilirsiniz.
BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL:
meyve sepeti ve şarap ikramı bulunmaktadır.
YEMEK:
oda kahvaltı
TERMAL:
THERMAL JAKUZİ, FINN HAMAMI, SAUNA
Tesiste Spa Merkezimizde Sauna ve Thermal Havuz aktif olarak kullanılabilmektedir.Standart Olarak Sauna ve Thermal Havuz 10:00 – 17:00 saatleri içerisinde hizmete açıktır.1, 1,5 saatlik kullanım bedeli kişi başı 20 TL’dir.

HAVUZ:

PLAJ VE DENİZE 20 METRE MESAFEDE ILICA MERKEZDE YER ALAN TESİSİMİZ YILIN 12 AYI AÇIK OLARAK MISAFIRLERIMIZE HIZMET VERMEKTEDIR

ODA TİPLERİ:
TÜM ODALARIMIZDA BANYO , MERKEZI KLİMA, DİREKT HATLI TELEFON, FÖN MAKİNESİ,UYDU YAYINLI FLAT TV, MÜZİK KANALI, MİNİBAR, EMANET KASA, BALKON BULUNMAKTADIR.TÜM ODALARDA WİRELESS INTERNET BAGLANTISI BULUNMAKTADIR.
Otelin Haritadaki Konumu