MET GOLD HOTEL

Tarihi İpekyolu'nun dünyaya açılan penceresi GAP'ın parlayan yıldızı, Gaziantep'teki eviniz Metgold Otel olarak 10 yıldır Gaziantep ve bölge turizmine hizmet vermektedir. Bir cephesi kale bir cephesi kültür yolu manzaralı mükemmel bir konuma sahip, 1 bedensel engelli oda, 5 suit, 8 adet corner oda olmak üzere toplam 84 oda, 168 yatak kapasiteli, 160 kişilik birinci sınıf restoran 210 kişilik çok amaçlı toplantı salonu, oyun salonu, sauna - Türk Hamamı, masaj salonu, bay - bayan kuaförü, nostalji kafe ve 100 araçlık otoparkıyla hizmet veren otelimiz; havalimanına 20 dakika şehirler arası otobüs terminaline 10 dakika, yeni açılacak olan hızlı tren hattına 3 dakika, Zeugma Mozaik Müzesine 5 dakika mesafede olup, Gaziantep Kalesi, Tarihi Tahmis Kahvesi, Tütün Hanı, Bakırcılar Çarşısına yürüme mesafesindedir. Özellikle tarihi kültür yolundaki tek dört yıldızlı otel olarak hizmet vermiş olan 10 yıllık tecrübesi ve son teknolojik sistemlerle yeni dizayn edilen ve UNESCO tarafından Gastronmi şehri olarak ilan edilen tarih, kültür şehri ve lezzetlerin başkenti Gaziantep'teki eviniz Metgold Otel yeni hizmet anlayışımız ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

ARA

ODA TİPLERİ:
Sizlerin rahatlığını düşünerek tasarladığımız odalarımızda Gaziantep'in eşsiz manzarasına huzurlu bir şekilde uyanacaksınız.    

Suıt,Corner,Standart.Otelimizde bulunan 45 m2 corner suitlerimiz geniş ve ferahlığıyla siz değerli misafirlerimizin konforu için yeniden dizayn edilmiştir.

Standart Oda
 Tarih Aralığı Konsept 2 Kişilik Odada, Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
01 Ocak 2018
31 Aralık 2018
Yarım Pansiyon 112.50 TL 112.50 TL
Otelin Haritadaki Konumu