PARİS YILBAŞI TURU

1. GÜN   İstanbul - Paris  
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 08.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global havayollarının KK2173 sefer sayılı uçuşu ile saat10.40’da Paris’e hareket. Yerel saat ile 13.40‘da varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Paris şehir turu. Panoramik şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı(Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, PetitPalais ,ComedieFrancais, görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde otelinize transfer.
2. GÜN   Paris  
Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu. Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri gezisine çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan, hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre tepesine,fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ileekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi ChampsElysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otelinize transfer.
Alternatif Program
Paris ikonları ve Seine Nehri Turu   95 Euro
Alternatif Program
Romantik Paris Gece Turu   35 Euro
Alternatif Program
Lido Show Turu   140 Euro

3. GÜN   Paris  
Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu ede nmisafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneylandturu / çiftpark, Louvre ve Versailles turu (150 Euro)veyaLouvre ve Notre Dame Katedralituru   Alternatif Disneyland Turu Program Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, KorsanAdası, FanteziÜlkesiveKeşifler Diyarı göreceğimiz yerlerarasında. Frontierland ve Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız.
IndianJones'un ÖlümTapınağı'nıhızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam birkaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii herşeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun   olarak Paris’e geri döneceğiz. 120 Euro
4. GÜN   Paris - İstanbul  
Kahvaltının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Atlas Global havayollarının KK2174 sefer sayılı uçuşu ile ile saat15.25 ’de İstanbul’a hareket ve Türkiye saati ile 19.55’de varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz  
Atlas Global Havayolları ileİstanbul– Paris – İstanbul parkurunda ikram dahil uçak bileti,  
Havalimanı vergileri  
Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,  
Alan/otel/alan transferleri  
Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri  
Otel vergileri  
Turist Şehir vergileri  
Tursab mesleki sorumluluk sigortasi

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz  
Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO),  
Seyahat Sağlık Sigortası (15 EURO)  
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,  
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),  
Müze ve ören yerleri girişleri  
Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)
Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
29 Aralık 2018
01 Ocak 2019
499.00 Euro 679.00 Euro 0.00 Euro - - - -