ROMA YILBAŞI TURU

1.GÜN İstanbul - Roma
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1223 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.35’te Roma’ya uçuş. Yerel saat ile 12.15’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
2.GÜN Roma
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli &Pompei turuna katılabilirler. Tur bitimi otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna katılabilirler.  
Alternatif Program  Roma Gece Turu Roma gibi eşsiz bir şehri özellikle gece de gezip görmelisiniz. 25 Euro   Alternatif Program  Napoli & Pompei Turu Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya'nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. 80 Euro
3.GÜN
Roma Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) turuna katılabilirler. Tur sonrasında otelimize veya tercihen Roma kent merkezine transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.  
Alternatif Program  Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) Turu Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman. 45 Euro
4.GÜN
Roma - İstanbul Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1224 sayılı tarifeli seferi ile saat 13.25’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18.00’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz 

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Roma - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri 
Havalimanı vergileri 
4* merkeze 5-10 km otel kategorisinde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama 
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri 
Panoramik Roma şehir turu 
Şehir vergileri
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri 
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

Vize ücreti (120 Euro)  
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Opsiyonel turlar

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
29 Aralık 2018
01 Ocak 2019
349.00 Euro 439.00 Euro 0.00 Euro - - - -