ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:
Dünyaca ünlü Antep mutfağına ait yemeklerin ve uluslararası özel lezzetlerin servis edildiği Roof Restoran, eşsiz şehir manzarasıyla keyifli anlar sunuyor. Giriş katta hizmet veren Doğa Restoran, Antep mutfağının yöresel lezzetleri ve seçkin tabldot seçenekleriyle damak zevkine düşkünleri ağırlıyor.

Balo ve toplantı salonları özel toplantı paketlerinin yanı sıra, gruplara özel kaliteli yiyecek ve içecek servisi ve özel toplantı paketi alternatifleriyle hizmetinizde. Tüm salonlarda ses ve ışık sistemi, klima, yüksek projektör, projektör ekranı, beyaz tahta, slayt projektörü, flipchart, barkovizyon, mikrofon, video ve DVD oynatıcı olanakları sunulmaktadır.
KONUM ÖZELLİKLERİ:
Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer almaktadır. Hem sanayi hem de konaklama alanında oldukça gelişmiş bir şehirdir.

Gaziantep'te gezilecek yerler arasında Gaziantep Kalesi ve Zeugma Müzesi sayılır. Gaziantep mutfağı, baklava ve fıstık dillere destandır.
Gaziantep Oğuzeli Havalimanı: 16 km

YEMEK:
Yiyecek - İçecek 1
Konforlu ve şık mekânlarıyla, Antep Mutfağının Çok Özel Lezzetlerinden Geleneksel Türk Mutfağı ve Dünya Mutfaklarına uzanan "İddalı Menüleriyle"

Sof Restoran
Dünyaca ünlü Antep mutfağına ait yemeklerin ve uluslararası özel lezzetlerin servis edildiği Sof Restoran, eşsiz şehir manzarası ile keyifli anlar sunuyor.

Doğa Restoran
Giriş katta hizmet veren Doğa Restoran, Antep mutfağının yöresel lezzetleri ve seçkin tabldot seçenekleri ile damak zevkine düşkünleri ağırlıyor.
ODA TİPLERİ:
Kral Dairesi: Oturma grubu, bar deski, kette-çay-kahve-su, jakuzi, duşakabin, bornoz seti, kişisel bakım seti, kasa, direkt telefon bağlantısı, ücretsiz faks hizmeti, LED TV, merkezi uydu yayını, ücretsiz kablosuz internet, yastık menüsü, klima, baskül, uyandırma servisi, uyandırma servisi, geç check-out imkanı (15.00), odaya ücretsiz kahvaltı servisi mevcuttur.

Süit Oda: Oturma odası ve oturma grubu, kette-çay-kahve-su, jakuzi, duşakabin, bornoz seti, kişisel bakım seti, kasa, direkt telefon bağlantısı, ücretsiz faks hizmeti, LED TV, merkezi uydu yayını, ücretsiz kablosuz internet, yastık menüsü, klima, baskül, uyandırma servisi, uyandırma servisi mevcuttur.

Standart Oda: 91 Fransız yataklı oda, 39 ikiz yataklı oda, 8 aile odası ve 1 engelli odası bulunuyor. Duşakabin, saç kurutma makinesi, kasa, direkt telefon bağlantısı, ücretsiz kablosuz internet ve klima mevcuttur.
Otelin Haritadaki Konumu