YILMAZOĞLU PARK OTEL

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6. Büyük kenti olup; nüfusu, ekonomik yapısı, turizm potansiyeli ve Büyükşehir statüsü ile bir metropol şehirdir. Güneydoğu Anadolu’yu batıya, Akdeniz ve Ortadoğu’ya bağlayan kara ve demir yollarının merkez noktası konumundadır. YILMAZOĞLU PARK OTEL bu güzel sanayi ve kültürel zenginlikleri ile tanınmış şehrin en önde gelen mahallelerinden bir olan Batıkent mahallesinde yerini almaktadır.Organize sanayilerine bağlanan İpekyoluna yakın, fakat günlük yoğun şehir trafiğinden uzak bir konumda, beş yıldızlı bir konfor ile hizmet vermektedir.Müzelerin, eğlence yerlerinin, iş merkezlerinin, şehrin ruhunu yansıtan caddelerin birçok noktanın yakınında yer alan YILMAZOĞLU PARK OTEL, şehirde arzu ettiğiniz her yere rahatça gidebildiğiniz bir lokasyonda yer aldığı için ulaşım sorunu yaşamadan, Gaziantep’in keyfini çıkarabileceksiniz.

ARA

YEMEK:
Mükemmel Kahvaltı Aras kahvaltı SalonundaBol Çeşitliliği ve eşsiz lezzetleri beğeninize sunuyoruz. Profesyonel Şeflerimizin hizmet verdiği Aras Kahvaltı salonu beklentilerinizin üzerinde lezzetler sunuyor.
HAVUZ:
Türk Hamamında uzman ekipler tarafından uygulanan kaliteli hizmetlerle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.Nostaljik ortamı ve benzersiz hizmeti sayesinde dinlenmeye fırsat bulmak ve stresten uzaklaşmak çok kolay. ayrıca ileri teknoloji aletlerle donatılan fitness merkezinde formunuzu korurken, açık ve kapalı havuzlarda yüzerek keyifli vakit geçirecek, zihnen ve bedenen rahatlayacaksınız.
ODA TİPLERİ:
KIRAL ODASI;
YILMAZOĞLU PARK OTEL’de 3 adet 85 m2 büyüklüğünde Kral Dairesi mevcuttur.Tüm odalarda, Direk telefon, banyo, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, kasa, yangın alarmı, minibar, Lcd TV, İnteraktif tv sistemi, müzik yayını , merkezi klima-, ac 220v, çalışma masası, kablosuz internet, kablolu internet, odalarda çay kahve seti ve dijital kasa mevcuttur.
SUİT;
YILMAZOĞLU PARK OTEL’de 14 adet 45 m2 büyüklüğünde Suit odamız mevcuttur.Tüm odalarda, Direk telefon, banyo, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, kasa, yangın alarmı, minibar, Lcd TV, İnteraktif tv sistemi, müzik yayını , merkezi klima-, ac 220v, çalışma masası, kablosuz internet, kablolu internet, odalarda çay kahve seti ve dijital kasa mevcuttur.
STANDART ODA;
YILMAZOĞLU PARK OTEL’de152 adet 25 m2 büyüklüğünde Standart odamız mevcuttur.Tüm odalarda, Direk telefon, banyo, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, kasa, yangın alarmı, minibar, Lcd TV, İnteraktif tv sistemi, müzik yayını , merkezi klima-, ac 220v, çalışma masası, kablosuz internet, kablolu internet, odalarda çay kahve seti ve dijital kasa mevcuttur.
TWİN ODA;
Tek kişilik iki yataklı Twin odalarımızı mevcuttur.Tüm odalarda, Direk telefon, banyo, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, kasa, yangın alarmı, minibar, Lcd TV, İnteraktif tv sistemi, müzik yayını , merkezi klima-, ac 220v, çalışma masası, kablosuz internet, kablolu internet, odalarda çay kahve seti ve dijital kasa mevcuttur.
Otelin Haritadaki Konumu